Teenuste tingimused

Pesupanda OÜ teenuseid kasutades nõustute ka alljärgnevate tingimustega. Kui Te ei nõustu nende tingimustega, siis ilmselt ei soovi Teie ka meie teenuseid kasutada.

Andmete turvalisus:

Olukorrad kus Pesupanda OÜ vastutus on piiratud:

Küpsiste kasutamise tingimused:

pesupanda.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda külastajatele mugavamat ja lihtsamat kasutajakogemust.

Mis on küpsised?

Küpsis on fail, mis sisaldab identifikaatorit (tähemärkide ja numbrite jada), mille veebiserver saadab veebibrauserisse ja mille brauser salvestab. Seejärel saadetakse identifikaator serverisse tagasi iga kord, kui brauser serverilt leheküljele juurdepääsu taotleb. Küpsiste abil saavad veebiserverid kasutajaid tuvastada ja jälgida nende liikumist internetilehkülgede erinevatel lehtedel, samuti tunda ära lehele naasvaid kasutajaid.

Kuidas me sel lehel küpsiseid kasutame?

Kasutame küpsiseid selleks, et koguda meie ettevõtte internetilehekülje külastajate kohta andmeid ja teha nende põhjal statistikat. See võimaldab meil teid paremini teenindada, kuna saame mõõta lehel toimuvat tegevust ja kohandada teavet nii, et see vastaks teie soovidele. Eesmärgiks on seejuures säästa aega ja tagada teile võimalikult hea kasutuskogemus. Me ei kogu küpsiste abil isikuandmeid, näiteks inimese nime või e-posti aadressi.

Kui kauaks küpsised minu arvutisse jäävad?

Küpsiseid saab igal ajal internetilehekülja seadete kaudu kustutada. Küpsised ei kogu teavet ajal, mil te internetilehekülge ei külasta.

Kas ma pean küpsiste kasutamise heaks kiitma?

Te ei pea küpsiseid vastu võtma, kuid ilma nende kasutamiseta ei pruugi te kogeda selle internetilehekülje täit funktsionaalsust. Kui soovite küpsiste kasutamist vältida, uurige oma brauseri menüüriba kaudu, kuidas keelata brauseril küpsiste vastuvõtmine, kuidas brauser teavitab teid uue küpsise saamisest ja kuidas küpsiste kasutamisest täielikult loobuda. Küpsiste kohta lisateabe saamiseks, sealhulgas veebibrauseri seadistamiseks küpsiste tagasilükkamisega seonduvalt, minge aadressile www.allaboutcookies.org. Samuti võite meiega ühendust võtta telefoni ja e-posti teel.

Üldtingimused:

22.02.2016
Pesupanda OÜ
info@pesupanda.ee
600 22 66