fbpx

Pesupanda OÜ on 1997 aastal loodud ja 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub Tallinnas keemilise puhastuse ja pesumaja teenuseid ettevõtetele ning eraisikutele. Lisaks pakume triikimise teenust, rõivaste parandamist, rõivaste markeerimist ning vaipade puhastamist. Meil on üle Tallinna kolm teeninduspunkti – Haaberstis, Tondi Selveris ning pesumajas Mustamäel.

Lisaks suurele hulgale eraklientidele on Pesupanda koostööpartneriks ka paljudele äriettevõtetele.
Spetsiaalselt äriklientide heaks teenindamiseks loodud pesumaja asub meil Tallinnas, Mustamäel, Aiandi tn 4 – seda just sellel põhjusel, et saaksime operatiivselt tegutseda ja et klientidel oleks mugav meie teenust kasutada.
Meie pesumaja töötab esmaspäevast reedeni hommikul kella 8-st õhtul kella 17-ni.

Me peseme igapäevaselt erineva materjali ja tegumoega tööriideid, vormiriideid, ülikondi, kostüüme, laualinu, voodipesu jpm.
Meile põhiliseks sihtgrupiks on Tallinna ja Harjumaa äriettevõtted (hotellid, tootmisfirmad, catering, restoranid, kohvikud, turvafirmad jne) ja eraisikud, kuid pakume oma teenuste eksporti ka Soome ning teistesse lähimatesse naaberriikidesse.

Oleme olemas, et Teie elu muretumaks ja lihtsamaks teha!

Parimate tervitustega,
Pesupanda professionaalne meeskond

Mustamäe Pesupanda keemiline puhastus ja pesumaja
Meie eesmärgiks on olla parima teeninduse ja kvaliteediga puhastusettevõte ning kogu meeskond töötab igapäevaselt selle nimel, et seda tiitlit õigustada.
Hea asukoht
Avatud E-R 08:00 - 17:00
Hea ligipääs ka suure autoga​
Võimalus kasutada meie kullereid​
Kaasaegne kassasüsteem
Hea kvaliteet ja hea teenindus

Küsi pakkumist oma firmale

Tootmis- ja klienditeenindusjuht
Marge Iidel
marge@pesupanda.ee
Mobiil: 51 10 534